הצלחת

לקוחותינו

לקוחות בתקשורות ובאירועים מובילים

מצטרפת חדשה לבורסה: פיימנט גייסה 21 מיליון שקל לפי שווי של 80 מיליון שקל

חברת הפינטק והאשראי החוץ־בנקאי מתמקדת בשירות ה"קנה-עכשיו-שלם-אחר-כך" (BNPL), המשמש בישראל בעיקר את שוק רכב ■ פיימנט העמידה היקף אשראי של 58 מיליון שקל, ובאמצעות התמורה מההנפקה היא מתכננת להגדיל את תיק האשראי
לקריאת הכתבה המלאה: The Marker

צ'קראטק הישראלית רוצה לקחת נתח משוק של 60 מיליארד דולר

בימים אלה היא משלימה את המערכת המסחרית שצפויה להתחיל בפיילוט בשנה הבאה במסגרת שת"פ עם ארקו הישראלית שפועלת בארה"ב ויש לה גם שת"פ לפיתוח משותף עם חברת בלינק צ'ארג'ינג האמריקנית שנחשבת לאחת ממובילות התחום. צ'קראטק מביאה פתרון ייחודי לבעיה האקוטית של מהירות הטעינה ורוצה לקחת נתח משוק עם פוטנציאל של עשרות מיליארדי דולרים בשנה.

נגן וידאו

נערכת להנפקה: דליה אנרגיות השלימה גיוס אג"ח של 1.1 מיליארד שקל

מפעילת תחנת הכוח הפרטית הגדולה בישראל מתכננת הנפקה ראשונית לציבור בראשית 2021 • לדברי החברה, גיוס האג"ח נועד לצורך פירעון שטרי ההון והלוואות המזנין "באופן שיביא לפישוט מבנה ההון, לחיסכון משמעותי בעלויות המימון ולשיפור תזרים המזומנים"
עיצוב מצגת להנפקה ראשונה / הסטודיו של רחלי / רחלי בר דוד

מניית נור טסה ביום המסחר הראשון ב-126%

החברה שמפתחת דיו ירוק וידידותי לסביבה הנפיקה לפי שווי של כ-90 מיליון שקל – וכבר נסחרת בבורסה לפי שווי של כ-291 מיליון שקל

לקריאת הכתבה המלאה: The Marker >>
עיצוב מצגות - רחלי בר דוד

דוראל ולאומי פרטנרס השקיעו 6 מיליון שקל במדיוי לקראת המיזוג עם סטורג' דרופ:

דוראל אנרגיה (-2.86% 1495) ולאומי פרטנרס חתמו על הסכם עם חברת מדיוי (-5.48% 1968) להשקעה של 6 מיליון שקל בחלקים שווים. זאת, תמורת הקצאה של 353 אלף מניות של מדיוי 2.2% מהחברה, בדילול מלא במחיר של 17 שקל למניה. ההשקעה משקפת שווי חברה של 255 מיליון שקל לפני ההשקעה.

רוצה לקבל טיפים שווים ישירות למייל?