אם אתם חושבים שמהירות האתר שלכם אינה חשובה, אתם עושים טעות גדולה. אתם אולי לא מודעים לכך אבל עיכוב של שנייה בזמן טעינת הדף מניב אחוזי צפיה נמוכים בדפים, ירידה גם בשביעות רצון הלקוחות, והכי חשוב להפסד שלכם באחוזי ההמרות. לכן ככל שלאתר שלכם ייקח כמה שניות נוספות לטעינה, הרי שתהיה לו השפעה שלילית על היכולת שלכם לעסוק במבקרים ולבצע מכירות. שיפור מהירות לאתר שלכם משמעותה אם כן היא לא רק דירוג טוב בגוגל, אלא גם שמירה על רווחים בשורה התחתונה.

כיצד אופטימיזציה של מהירות אתרים משפיעה על המרות

 

די ברור שאתרים איטיים הורגים המרות.למעשה, רוב הצרכנים מצפים כי אתרי אינטרנט יטענו תוך שתי שניות או פחות. וחלקם ינטשו דף שנמשך שלוש שניות ויותר. לכן אם לטעינת האתר שלכם לוקח יותר משלוש שניות, אתם מאבדים כמעט מחצית מהמבקרים שלכם עוד לפני שהם בכלל מגיעים לאתר שלכם. ולמבקרים שמחליטים להישאר במקום, זמני הטעינה האיטיים שלכם יכולים להרתיע אותם מלחזור בעתיד.

לפי סקרים שנערכו רוב מהלקוחות לא יחזרו לאתר עם ביצועים גרועים. באותו סקר, רוב הקונים גם אמרו כי טעינת עמודים מהירה חשובה לנאמנותם לאתר ואילו אחרים אמרו שהם מספרים לחבריהם על חוויות גרועות באתר. ואכן התגלה בסקרים כי עיכוב של שנייה יכול להפחית את שביעות רצון הלקוחות בלא מעט אחוזים.

שיפור בהכנסות בוולמארט בעקבות שיפור מהירות לאתר

 

אחת הדוגמאות הטובות ביותר לתרומה של שיפור מהירות לאתר היא השיפור של וולמארט בהמרות ובהכנסות לאחר הגדלת מהירות האתר שלהם. במהלך הניתוח הראשוני שלהם הם מצאו שמבקרים שהומרו קיבלו דפים שנטענו פעמיים מהר יותר מהמבקרים שלא עברו המרה.

זה הראה שככל שדף מהיר יותר, כך סביר יותר שהאורח יבצע רכישה. בסוף אופטימיזציית המהירות של האתר שלהם, דיווחה וולמארט על התוצאות הבאות: על כל שנייה אחת בשיפור מהירות האתר החברה חוותה עלייה מסויימת ויחסית בהמרות. וכך בהתאמה על כמה אלפיות שיפור, הם הגדילו הכנסות מצטברות בשיעור של כמה אחוזים.

 

כיצד מהירות האתר משפיעה על הנראות

נקודה נוספת חשובה שמחייבת שיפור מהירות לאתר היא שגוגל לוקחת בחשבון את נושא המהירות בעת דירוג האתרים, זמני הטעינה שלך יכולים גם להשפיע על האופן שבו משתמשים יכולים למצוא אתכם מלכתחילה.

כמובן שחוויית המשתמש בנייד תשחק כעת תפקיד מרכזי בדירוגי החיפוש – אפילו בתוצאות החיפוש בשולחן העבודה.

תהליך שיפור מהירות האתר
שיפור מהירות אתר וורדפרס ניתן לבצע לבד ע”י התקנת  תוסף וורדפרס wp-rocket . גרסה חדשה של התוסף כוללת כל כלים הנדרשים לשיפור מהירות אתר תדמית. במקרה שיש לכם שאלות ומהירות האתר לא משתפר עדיף לפנות למתכנת וורדפרס. מתכנת וורדפרס ינתח את יעלות הבנייה של האתר ויבחן תוספים ותבנית אשר מעמיסים על עליית האתר.

הסטודיו של רחלי
הוא בית לעיצוב וקידום מותגים ברשת. סטודיו שילווה אותך לאורך כל הדרך.

רוצה לקבל טיפים שווים ישירות למייל?

מה את עושה פה כל היום?

מאמרים נוספים

שיפור מהירות לאתר

אם אתם חושבים שמהירות האתר שלכם אינה חשובה, אתם עושים טעות גדולה. אתם אולי לא מודעים לכך אבל עיכוב של שנייה בזמן טעינת הדף מניב אחוזי צפיה נמוכים בדפים, ירידה גם בשביעות רצון הלקוחות, והכי חשוב להפסד שלכם באחוזי ההמרות. לכן ככל שלאתר שלכם ייקח כמה שניות נוספות לטעינה, הרי

קרא עוד >>
הפסיכולוגיה מאחורי מצגות פאאור פוינט - הסטודיו של רחלי

הפסיכולוגיה מאחורי מצגות פאאור פוינט

דייוויד פיליפס השבדי באירוע טד, מסביר בצורה קלילה והומוריסטית על מספר עקרונות בסיס בניית מצגת פאוור פוינט:
לדוגמה- כמות מסרים בשקף
כל שקף במצגת צריך להכיל מסר אחד בלבד! ניסיון להעביר יותר ממסר אחד, ישבש את העברת כלל המסרים.

קרא עוד >>
עיצוב מצגות

עיצוב מצגת בתחום התיירות

Day Tripper עיצוב מצגת משקיעים – פיתוח אפליקציה חיפשתי מישהו שיעזור לי בהכנת מצגות ללקוחות שלי, מישהו שיודע לתרגם מסרים עסקיים וכלכליים למצגת פשוטה וקליטה, כזאת שמספיק מבט אחד בשקף כדי להבין את המסר. בעבודה המשותפת מצאתי שרחלי היא כל מה שחיפשתי ועוד הרבה יותר. הניסיון הרב שלה בהכנת מצגות

קרא עוד >>